خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو


دریافت لینک رایگان کار سختی نیست اما همانطور که می دانید لینک سازی موضوع بسیار مهمی است و در صورت استفاده نادرست از آن می توانید به سایت خود آسیب بزنید.

راه هایی برای دریافت لینک رایگان وجود دارد که در این مقاله به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

آموزش از صفر تا 100 در اینستاگرام
با Videogram Academy استاد رسانه های اجتماعی شوید.
شروع کنید
یک فرصت استثنایی
پیوندهای رایگان با بازاریابی اجتماعی
بسیاری از متخصصان سئو امروزه رسانه های اجتماعی را جایگزینی قدرتمند برای موتورهای جستجو می دانند! البته این کاملا درست نیست، اما نمی توان اهمیت شبکه های اجتماعی را نادیده گرفت. شبکه های اجتماعی معتبر برای موتورهای جستجو به خصوص گوگل اهمیت ویژه ای دارند و اگر بتوانید تمرکز بیشتری روی فعالیت های شبکه خود داشته باشید، مطمئنا بازدهی بسیار بالایی خواهید داشت.

از جمله شبکه های اجتماعی معروف می توان به فیسبوک، گوگل پلاس، لینکدین، توییتر، کلاب و ... اشاره کرد.

پس از عضویت در یکی از این شبکه ها، علاوه بر به اشتراک گذاری لینک مقالات خود، می توانید یک صفحه ویژه برای سایت خود ایجاد کنید، یک لینک مستقیم به صفحه اصلی سایت خود.

بازاریابی اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای دریافت ارجاع رایگان است، پس حتما از آن استفاده کنید.


با ایجاد محتوا لینک های رایگان دریافت کنید
ایجاد محتوای با کیفیت یکی از راه های مفید برای افزایش بازدید سایت و دریافت لینک های رایگان و طبیعی است. با انتشار مقالات با کیفیت بالا، احتمال بیشتری وجود دارد که مقالات شما بازنشر شوند یا به وب سایت ها و وبلاگ های مرتبط دیگر پیوند داده شوند.

اگر روند انتشار مقالات با کیفیت شما ادامه پیدا کند، مطمئناً https://www.trahysite.ir/powerful-pyramid-backlinks/ لینک های باکیفیت را به همین شکل از سایت های معتبر مرتبط با رشته خود دریافت خواهید کرد.

به انجمن های چت بپیوندید و لینک های رایگان دریافت کنید
انجمن های بزرگ زیادی وجود دارند که از کارهای مثبت شما مراقبت می کنند. در این انجمن ها می توانید مقالات خود را بازنشر کنید و در نهایت به منبع سایت خود لینک دهید. البته در برخی از انجمن ها امکان درج لینک در متن تاپیک وجود دارد، اما باید دقت کنید که چگونه و به چه کلماتی لینک می دهید و آنقدر موضوع را لینک نکنید که موضوع شما را به عنوان تبلیغات حذف کنند.

نکته مهم: سعی کنید این فعالیت را در جوامعی که محبوب و فعال هستند انجام دهید. موضوع شما اگر توسط سایر کاربران مطرح شود و داغ شود، تأثیر بسیار بیشتری روی شما خواهد داشت. همچنین در صورت امکان سعی کنید عنوان موضوع و عنوان مقاله اصلی را در سایت خود انجام ندهید.

با نظر دادن در سایت های مرتبط بازخورد دریافت کنید
به طور معمول، اکثر سایت ها به کاربران خود اجازه می دهند تا نظرات خود را ارسال کنند و همراه با نظر به وب سایت یا وبلاگ کاربر لینک دهند. اگر عادت به گشت و گذار در وب دارید و وقت خود را صرف خواندن مقالات مختلف در سایت های مختلف می کنید، پس چرا خودتان از آن استفاده نمی کنید؟ همین امروز شروع کنید و از نویسنده هر مقاله (بررسی، پیشنهاد) برای هر مقاله ای که می خوانید تشکر کنید و نتیجه مثبتی برای خود کسب کنید!

البته سعی کنید به عنوان یک اسپمر در این روش زیاده روی نکنید!

هنگام ایجاد روابط، حرف اول به رفتار طبیعی توجه می کند. پس طبیعی عمل کنید تا دچار مشکل نشوید.

در نهایت اگر سوالی در مورد خرید و فروش لینک یا روش های لینک بیلدینگ رایگان دارید می توانید با مراجعه به سایت لینک گستر و یا قرار دادن آن در این صفحه پاسخ سوال خود را دریافت کنید.سایت محمد جانبلاغی بهترین سایت برای خرید بک لینک قوی و دائمی


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *